Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi

ukrayna kiev ekonomi ve isletme universitesi

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde Akademik Eğitim Görmek

Günümüzde Türkiye’de YGS ve LYS sınavlarından başarı sağlayamayan öğrenciler genellikle yurtdışındaki üniversiteleri tercih ediyor. Bundaki en büyük etken yurtdışı üniversitelerin sınavsız öğrenci kabul etmesi olmaktadır. Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi öğrencilerine sosyal alanlarda kaliteli eğitim veren uluslararası bir üniversitedir. Pek çok öğrenci sosyal bilimler için Türkiye’den bu üniversiteye kayıt yaptırmaktadır. Eğer sizde Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde Akademik Eğitim Görmek istiyor iseniz vakit kaybetmeden ve kontenjanlar dolmadan kaydınızı yaptırın.

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi Hakkında Bilgi

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nin uzmanlık alanı sosyal bilimlerdir. Sosyoloji, ekonomi, işletme, hukuk, psikoloji, matematik, uluslararası ilişkiler, halkla ilişkiler gibi pek çok sosyal bölüm bünyesinde barındıran Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde eğitim alan öğrenciler 4 yıl lisans eğitiminin yanında 1 yılda hazırlık eğitimi görmektedir. Ayrıca Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde yüksek lisans yapmak ister iseniz bu eğitim de 1,5 yıl sürmektedir. Ukrayna üniversiteleri arasındaki en kaliteli hazırlık sınıfına sahip olan Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde hazırlık sınıfı okuyan öğrenciler daha sonrasında başka bir Ukrayna üniversitesine geçiş yapabiliyor. 400 binden azla kitap kapasitesine sahip olan kütüphaneleri, sosyal ve sportif faaliyetleri ile Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde Akademik Eğitim Görmek sosyal bilimler açısından öğrencilere büyük avantajlar sağlamaktadır.

Kiev, Ukrayna’nın başkenti olmak ile birlikte Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi gibi pek çok kaliteli üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır. 1989 yılında Kiev’de sosyal bilimler alanında eğitim vermek amacı ile kurulan Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde eğitim görmek için YGS ve LYS şartı aranmamaktadır. Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi öğrencilerine yurt imkanı da sağlamaktadır. Yeni yurt binası ile hizmet veren üniversitenin hem yurt ücretleri hem de bölümlerin yıllık harçları oldukça hesaplıdır. Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde Akademik Eğitim Görmek kariyeriniz açısından oldukça avantajlıdır.